Vyšetrenia reproactive vám pomôžu vylúčiť väčšinu závažných problémov vedúcich
k neplodnosti.

1 zo 7

párov má reprodukčný problém

u 20 %

párov sa vyskytujú reprodukčné
problémy súčasne u oboch partnerov

35 % + 35 %

mužov alebo žien má reprodukčný problém

90 %

párov sa dá pomôcť v prípade včasného
odhalenia možných príčin vedúcich k neplodnosti

Objednajte si vyšetrenie

Vylúčte možné príčiny, ktoré môžu viesť k neplodnosti včas.
MEDIREX je najväčšie a najmodernejšie diagnostické laboratórium v strednej Európe.

97 % zákazníkov by nás odporučilo svojim známym.

Kedy je vhodné absolvovať
vyšetrenie reproactive?

Chcem mať čo najviac informácií o mojom reprodukčnom zdraví a môcť vďaka nim včas preventívne zasiahnuť.

Nemám závažný zdravotný problém a v budúcnosti chcem mať dieťa.

Vďaka vyšetreniam reproactive získate informácie o vašom reprodukčnom zdraví, o šanci na spontánne otehotnenie a v prípade odhalenia problému budete vedieť, že máte vyhľadať odbornú pomoc. Ak budete týmito informáciami disponovať včas, ešte pred plánovaním tehotenstva, môžete získať náskok a urobiť dôležité rozhodnutia, ktoré môžu ovplyvniť možnosti vašej plodnosti.

doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD., MBA
medicínska riaditeľka, gynekologička – reprodukčná špecialistka

Ponuka testov

Vyšetrenia reproactive odporúčajú odborníci na liečbu neplodnosti z centra asistovanej reprodukcie Gyncare ako prvý krok pre preventívne vyšetrenie reprodukčného zdravia a potenciálu muža, ženy alebo páru.

Ak v košíku vložíte do kolónky zľavový kód „SMEPAR„, získate tak obaja zľavu 10 % z ceny vyšetrení.

reproactive BASIC - ŽENA Tento balíček je určený pre ženy, ktoré chcú preventívne otestovať svoje reprodukčné zdravie a vylúčiť najčastejšie závažné príčiny možnej neplodnosti.
140 € Objednať
reproactive OPTIMAL - ŽENA Tento balíček je určený pre ženy, ktoré chcú dôsledne otestovať svoje reprodukčné zdravie a vylúčiť najčastejšie závažné príčiny možnej neplodnosti.
270 € Objednať
reproactive PREMIUM - ŽENA Tento balíček je určený pre všetky ženy, ktoré chcú vylúčiť najčastejšie závažné príčiny možnej neplodnosti a navyše minimalizovať riziko genetického ochorenia a niektorých onkologických ochorení u seba a potomkov.
870 € Objednať
reproactive BASIC - MUŽ Tento balíček je určený pre všetkých mužov, ktorí chcú vylúčiť najčastejšie závažné príčiny možnej neplodnosti.
90 € Objednať
reproactive OPTIMAL - MUŽ Tento balíček je vhodný pre všetkých mužov, ktorí chcú vylúčiť najčastejšie závažné príčiny možnej neplodnosti.
350 € Objednať
reproactive PREMIUM - MUŽ Tento balíček je určený pre všetkých mužov, ktorí chcú vylúčiť najčastejšie závažné príčiny možnej neplodnosti a navyše minimalizovať riziko genetického ochorenia a niektorých onkologických ochorení u seba a potomkov.
950 € Objednať

Vyberte si zo širokej ponuky vyšetrení
zameraných nielen na prevenciu presne podľa vašich potrieb.

Objavte širokú ponuku vyšetrení, ktoré vám poskytnú jasné informácie o vašom zdraví.
Rýchlo, spoľahlivo a bez čakania.

Naši lekári a odborníci vám pomôžu s výberom vyšetrenia na online alebo osobnej konzultácii.

Odberové centrá

Bratislava voľné termíny
Nitra voľné termíny
Košice voľné termíny

Z nášho blogu

Recenzie zákazníkov

97 %

zákazníkov nás odporúča
svojím známym

30 tisíc

vzoriek vyšetríme
každý deň

20 rokov

skúsenosti na trhu
laboratórnej diagnostiky

1,5 dňa

trvá v priemere vyšetrenie väčšiny vzoriek

Kto sme?

Prevádzkujeme technologicky najmodernejšie, najväčšie a najkomplexnejšie centrálne laboratóriá na Slovensku. Pod jednou strechou zlučujeme odborníkov všetkých medicínskych odborov a zabezpečujeme komplexnú laboratórnu diagnostiku.

Našou neoddeliteľnou súčasťou sú menšie satelitné laboratóriá, ktoré sú v nemocniciach a v poliklinikách naprieč celou krajinou. Sú situované tak, aby boli blízko k lekárom aj pacientom.

Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare vzniklo v roku 2001. Máme za sebou viac ako 20 ročné skúsenosti v diagnostike a liečbe neplodnosti a tisíckam párov sme pomohli splniť si svoj sen o dieťati. Využívame najmodernejšie prístroje a laboratóriá a náš tím tvoria špičkoví odborníci s empatickým a individuálnym prístupom.

Najčastejšie otázky

Výsledky vyšetrení reproactive BASIC a OPTIMAL vám budú doručené do 2 pracovných dní od odberu materiálu. Kompletné výsledky vyšetrení reproactive PREMIUM vám budú doručené do 21 pracovných dní. Na žiadosť pacienta zabezpečíme interpretácie výsledkov odborníkmi na liečbu neplodnosti z centra asistovanej reprodukcie Gyncare.

Menu